Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koťata a znovu koťata

V poslední době mívám často pocit, že většina lidí je čím dál, tím horší a sobečtější. Přesvědčuje mě o tom stále větší počet malých chundelatých, ale zubožených  koťat, vyhazovaných na nejrůznějších místech včetně různých zařízení, fungujících pod známkou útulku. Není to však nic jiného než obchod , který žije z utrpení zvířat.

 

Obrazek

Stále nechápu, jak je možné, že středověké metody regulace množství koček přežily do dnešního dne a kastrace je pro některé „lidi“ stále pojmem neznámým.  Kastrace je ale jediný účinný  způsob, jak snížit množství  nechtěných koťat.

 

 

 

 

Příval letošních koťat se stává pomalu  neudržitelný.  Ze všech možných míst jsou hlášena další koťata, která potřebují pomoc. Proto se obracím s prosbou na všechny, kteří mohou pomoct.

Nutně potřebujeme někoho, kdo může na přechodnou dobu ubytovat koťata . Krmení a ostatní potřeby dodáme.

 Pro léčbu velkého množství koťat se už nedostává financí, proto se znovu obracíme s prosbou o pomoc  na všechny, kteří mohou přispět jakoukoli částkou na veterinární péči nebo krmení  koťat. Pokud chcete pomoct, můžete zaslat jakoukoli částku na náš bankovní účet.: 222 180 158  (kod banky 0300)

 Dále prosíme, pokud můžete, stáhněte si náš leták o kastracích a šiřte ho ve svém okolí.

Za všechna chlupatá  nechtěnátka Vám  srdečně děkujeme. Přesmutný pohled je na koťátka, která si neumí hrát, protože na hry nezbývá sil.

Jana

 

Obrazek